Pardiralli tuleb taas!!!!

Seoses COVID-19 levikuga toimub sellel aastal Pardiralli teisiti.  Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit alustab oma Pardiralli kampaaniaga 29.06.2020. Seda ajal kui varasemalt kõik pardid juba väljateenitud puhkusele on läinud.

Tänavune Pardiralli toimub 30. augustil kell 19.30 koostöös ERR-ga. Rallipartide võiduujumisele on sellel aastal võimalik kaasa elada televisiooni vahendusel.

Pardiralli kõneisik ja patroon Märt Avandi ütleb naljatades: „Pardiralli on tugevam kui olümpiamängud. Meie ei kao kuhugi!“

Pardiralli 2020 annetustega toetatakse varasemate rallide toel loodud vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse tööd. Keskus pakub igakülgset abi ja toetavaid teenuseid vähidiagnoosiga võitlevatele lastele ning nende peredele.

„Vähidiagnoos ei puuduta mitte ainult last ennast vaid kogu pere. Laps ei saa üksi hakkama ja mida tugevam on pere, seda kergem on lapsel kõigega toime tulla.“ Ütles Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juhatuse esimees Kaili Lellep.

Eelmisel aastal kogunes Pardiralliga vähihaigete laste ja nende perede toetuseks üle 200 000 euro. Liit soetas kogunenud annetustest vähilastele ravimeid, mida Haigekassa ei rahasta, samuti tagas nende peredele vajalikud tugiteenused.

Parte saab soetada www.pardiralli.ee. Ühe vannipardi numbri alghind on 10 eurot ja maksimaalne hind on lahtine.

Sellel aastal jagab Liit saadud annetusi oma kauaaegse partneri Eesti Puuetega Inimeste Kojaga, et toetada lisaks vähihaigete laste peredele ka sügava puudega laste peresid, kelle vanemad on suure hoolduskoormusega ja peavad oma lapsi ööpäevaringselt toetama.

Pardiralli pressikonverents on järelvaadatav: Pardiralli lehel 

Lisainfo:

Ave Laas
5045943
pardiralli@pardiralli.ee

 

Pardiralli 2019 info