Pardiralli 2022

Lastekaitsepäeval 01.06.2022 toimunud Pardiralli kogus vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks 376 579 eurot. Pardinumbrite soetamisega annetasid inimesed ja ettevõtted 241 670 eurot. 122 460 eurot lisandus telefoniannetustega ning hulk inimesi tegi lisaks pangaülekande Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu algatatud vannipartide võiduujumine, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust vähihaigete laste ja nende vanemate olukorrast ja kutsuda inimesi ning ettevõtteid neid toetama. Kokku astus juba üheksandal Pardirallil esikoha nimel heitlusse 16 000 parti.

„Viimased kolm aastat on olnud äärmiselt keerulised. Kuid hoolimata sellest, kas maailmas on tervishoiukriis või Euroopas toimub võitlus vabaduse eest, haigestub Eestis vähki umbes 50 last aastas,“ ütles Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juht Kaili Semm. „Perede jaoks, kes on saanud vähidiagnoosi, toob iga uus päev uue võitluse. Raha, mida kogume vähihaigete laste ja nende vanemate jaoks, annab võimalusi ja toetab nende tervemist. Alles möödunud nädalal otsustas Liit 500 000 euro eraldamise väikese poisi raviks Soomes, mida täna muudest vahenditest ei ole võimalik rahastada. Tänu headele Pardiralli annetajatele ja sõpradele saame selliseid võimalusi ja lootust tervenemiseks üheskoos luua,“ lisas Semm.

Peaauhinnaks oli nädalavahetus perega äedas kohas Iglupark

Teise koha omanikku ootas luksuslik peatus kahele Pädaste Mōisas.

Kolmanda koha omanik sai puhkuse Lahemaal, Hara külas asuvas Lohjaoja puhkemajas

Traditsioonilise "Laisa Pardi" üllatuse pani välja Kommipomm

PeasponsorIglupark

Suursponsorid:  Klotsipood, Sokisahtel OÜ, Bestair Kaubandus OÜ, Superskypark, Rulo.ee, Playtech, UC Rent, Coop Põlva, Eesti Kunstimuuseum Kadriorg, Baltic ID, Contract OK

Teised toetajad: SA Eesti Vabaõhumuuseum, Seesam kindlustus, Treimann Furniture OÜ, Fronter Construction Consulting, OÜ, Hookusbookus, Pakendikeskus AS, Paekalda Puhkekeskus/Veespordi- ja Elamuskeskus, Tervis Spaa Grupp,  Nurme Looduskosmeetika OÜ, Lohesaba seikluslinnak, Eesti Tervisemuuseum, Teoteater, MTÜ Emajõe Lodjaselts, Pädaste Mõis OÜ, Lohjaoja Puhkemajad, Linea Shop, OÜ, AMV Logistics OÜ, Linde Gas AS, Huppa OÜ, JMV Motors, Palmatin OÜ, Silikaat Grupp AS, OÜ Riva Lab, OÜ Hellmann Worldwide Logistics, Staabi- ja sidepataljon, Tallinna Loomaaed